Whatsapp

Hakkımızda

ANKA BİLİŞİME HOŞ GELDİNİZ

Çığır Açan Fikirlere Sahip Yaratıcı Dijital Ajans

Anka Bilişim sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için ekibimiz ile birlikte sizlere Özel Tasarım Websitesi ve Özel Müşteri Yöneticileriniz ile daha kolay daha hızlı bir şekilde Websitenizi kurmaya hazır mısınız? Satışlarınızı arttırmak için Sosyal Medya Uzmanlarımız ve dinamik bir ekip ile çalışmaya ne dersiniz?

Profesyonel e-ticaret çözümleri sunuyoruz.

Anka Bilişim olarak, E-ticaret / kurumsal website çözümleri, tasarım ve yazılım desteği, reklam hizmetleri (Google Adwords & SEO & Instagram), Aplikasyon, Kurumsal Kimlik hizmeti vermekteyiz.

Pazaryeri Entegrasyonu

Partnerlerimiz ile iş birliği sağlıyoruz. İstediğiniz pazar yerinde hızlı, güvenilir, stok takibi, fiyat takibi, e-ticaret paneliniz ile birlikte çift taraflı çalışır.

Kargo Entegrasyonu

İstediğiniz kargo firması ile entegrasyon sağlanır. Barkod oluşturma,müşterilerinize süreç takibi için otomatik mail bilgilendirmesi yapabilirsiniz.

Muhasebe Entegrasyonu

İstediğiniz muhasebe programı ile E-ticaret sitenizdeki satış, stok, çek/senet, cari hesaplar gibi konulardaki değişimleri yapabilirsiniz.
Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli

Müşteriler ile iletişim halinde olan, müşterilerin soru ve isteklerine anlık olarak cevap veren, çözüm odaklı çalışan ekibimiz ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak ANKA BİLİŞİM olarak öncelikli hedefimizdir.